Gastronomia

Stella Maris

2010-01-19 20:37:00

W latach budynek puby 80 stał się znany jako Gwiazda Morza, a jego wygląd , choć wciąż utrzymany w archaicznym stylu uległ diametralnym zmianom,.
Na niepowtarzalny klimat wnętrza wpływają w pierwszej mierze dekorację, łączące w sobie elementy tradycyjne, nieco przestarzałe, z nowoczesnymi. Większość z nich to pamiątki po podróżach, które zostały znalezione na targach, a także zakupione w sklepach z antykami. Obok takich nietypowych egzemplarzy jak fajka wodna (udostępniona gościom), znajdą się również bardziej przyziemne.

Pub zapewnia także szeroką ofertę gastronomiczną, do której zaliczają się tradycyjne dania kaszubskie, ale również potrawy wegetariańskie i typowo międzynarodowe. Za prawdziwą specjalność lokalu uchodzą: ryby z pieca w ziołach bez tłuszczu, pizza na włoskim przepisie, naleśniki z brzoskwiniami, a także Półmisek Wędkarza i Drwala. W pubie znajdzie się również coś dla wybrednych miłośników trunków, np. grzane wino z sokiem korzennym i miodem z dodatkiem pomarańczy, liczny wybór drinków, koktajli alkoholowych czy bezalkoholowych.

W upalne dni, odwiedzający mogą przenieść się na taras, w deszczowe zaś schować w przytulnym wnętrzu, gdzie bawić się będą przy dźwiękach muzyki granej na żywo. Lokal jest otwarty dla osób w różnym wieku, z których każda znajdzie coś dla siebie. Pub Stella Maris pełni także całoroczne, profesjonalne usługi cateringowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów imprez (zarówno towarzyskich jak okolicznościowych), które na długo pozostaną w pamięci.

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Brak komentarzy
do góry