Gastronomia

Norda

2010-01-19 20:50:00

"Prowadzona przez rdzennych mieszkańców tej ziemi, pozwoli Ci na długo wspominać kulinarną przygodę, którą tu przeżyjesz. Zdrowa żywność - tym pragniemy podbić serca klientów, których grono z dnia na dzień szybko rośnie. Dlatego dbamy o to, aby potrawy przygotowywane były ze świeżych, dopiero co złowionych w Bałtyku ryb." - tak reklamują swoją restaurację właściciele Nordy.

Zarówno dość duży wybór potraw rybnych ( skosztujesz śledzia, dorsza, flądrę, łososia, solę, halibuta i inne gatunki ryb, ) nie zniechęca jak i położenie na zetknięciu się dwóch najbardziej ruchliwych ulic miasta. Spokoju tutaj nie można zaznać, ale miejsce stanowi świetny wypad tak nad Bałtyk jak i nad Zatokę. Wystrój wnętrza natomiast należy do tych uboższych gdyby porównywać z konkurencją. Mimo to restauracja nadaje się na kolacje we dwoje, romantycznie nastraja zapach drewna i kominek.

Restauracja feruje posiłki zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla grup. Jednorazowo jest w stanie obsłużyć 40 osobową grupę. Stoliki ustawione są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, na tarasie.
W przypadku grup potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja.
Możliwość rezerwacji istnieje jednak poza okresem lipiec-sierpień.

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Brak komentarzy
do góry