Gastronomia

Lwia Jama

2010-01-23 02:11:00

Lwia Jama to przykład punktu gastronomicznego istniejącego tylko po to by zarobić dzięki dobremu położeniu, w tym przypadku w prawie idealnym miejscu - ulicy Wiejskiej. Sam budynek zachęca do wejścia, ale wnętrze nie wygląda najlepiej. Dom szachulcowy wygląda jak kiedyś, wnętrze to po prostu stoliki wstawione do pomieszczenia. Już lepiej chyba pozostać w "ogródku" od strony ulicy.

Obsługa bywa nieogranięta, często można się nie doczekać karty po 15 minutach, nie mówiąc o złożeniu zamowienia, w tym miejscu najlepiej złożyc je przy barze, oczywiście po wyczekaniu az ktoś na nas spojrzy. Jesli chodzi o jedzenie to nie niestety nie jest ono w stanie polepszyć punktu widzenia na ten lokal. Przygotowane niechlujnie i mało zachęcająco, od razu widać, że spod rąk zawodowego kucharza dana potrawa wyjść nie mogła, o świeżych rybach tez można raczej pomarzyć a olej pamięta nie tylko wczorajsze zamówienia. Zdecydowanie odradzamy.

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Cóż lokal ten do kompletna porażka. Naprawdę nie jest to jakieś moje "widzimisie", gdyż nie zrażam się jedną rzeczą, ale na negatywną opinię trzeba sobie zasłużyć. W tym przypadku - może po kolei...: - wnętrze/wystrój - siedząc na tarasie czuje się jakbym siedziała "u cioci na tarasie" - tylko, z jednym wielkim ale! U mojej cioci jest czysto i schludnie - czego nie możemy oczekiwać od tego miejsca. Podłoga zapewne pamięta co było jedzone kilka godzin temu, dni, a może nawet miesięcy... co do środka to nie wiem - gdyż nawet tam nie wchodziłam - jedzenie - wydawałoby się, że może być tutaj fajnie - dlaczego? dlatego, że karta jest krótka i ma mało pozycji - przynajmniej tak się może wydawać, gdyż jest jeszcze kilkanaście pozycji - opowiadanych przez kelnerki; sam kunszt zdecydowanie tragiczny, rozumiem, że każdy chce zarobić, ale na litość boską nie moim kosztem!! wydaje mi się, że dostaję "zlepek" z kilku talerzy, które zostały po przednich osobach. Desery - ładnie wyglądają w tej ladzie - może tylko tam powinny zostać? Śmietana z torcików też pamięta zeszły tydzień. Ogólna porażka - obsługa - stoi w drzwiach tak, że nie można swobodnie wejść do lokalu - a szkoda! Co do obsługi klienta to powiem krótko - wydaje mi się, że u lekarza można zostać lepiej obsłużonym niż w tym miejscu data: 2010-02-01 22:53:00
dlamparska
do góry