Gastronomia

Kutter

2010-01-19 19:55:30

Restauracja ta jest bardzo ważnym punktem na wakacyjnej mapie Helu nie tylko ze względu na gastornomiczny charakter tego wyjątkowego miejsca, ale także z punktu widzenia rozrywkowego. Zabawa trwa do późnych godzin nocnych przy skocznej muzyce.

Kutter to jedna z najpopularniejszych restauracji w Helu. Dzięki sympatii całej rzeszy turystów w różnym wieku stał się jednym z najchętniej odwiedzanych punktów gastronomicznych. Kuter charakteryzuje świetna pizza, duży wybór potraw i drinków, jest idealnym miejscem na kolację, w środku dnia, przy porze obiadowej jednak trudno się tam dostać, jak do większości bardziej znanych restauracji w Helu.

Kutter organizuje imprezy okolicznościowe podczas których jest w stanie pomieścić ok 80 osób.

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Cóż jedzenie może i ciekawe - fajne aranżacje i wariacje dań, ale to chyba koniec plusów tego miejsca. Cóż sam wygląd nie przyciąga - z tego co widziałam to jest to zwykła szopa zbita z kilku desek i przykryta słomą ( o zgrozo! nawet niejednolita bryła budynku tylko coraz dalej=coraz gorzej). Na podłodze coś co miało przypominać kafelki, cóż może niektórzy są naiwni, ale ja nie! Co do jedzenia to mają dobrą pizzę - prawie jak w słonecznej italii i naprawdę można trochę pofantazjować. Jedna pizza spokojnie starczy dla dwóch osób bo jest strasznie syta! Gorąco polecam!! Niestety poza wielce szpetnym wyglądem, naprawdę w przyczepie kempingowej chyba jest ładniej dochodzi jeszcze obsługa. Ładnie ubrana w kaszubskie stroje - dodatkowy atut. Niestety jeśli coś jest fajne to nie wszystko bo samo zachowanie obsługi pozostawia wiele do życzenia - krótko mówiąc po zajęciu miejsca zastanawiałam się czy aby nie jestem tutaj intruzem, który na zlość chce coś zamówić. Polecam tym, którzy lubią eksperymentować i trudne warunki. data: 2010-02-01 22:59:00
dlamparska
do góry