Gastronomia

Fiszeria

2010-01-19 20:30:27

Restauracja "Fiszeria" jest miejscem uroczym i przytulnym. Oddzielenie różnego rodzaju sal i miejsc sprawia iż goście mogą czuć się swobodnie. Fiszeria dysponuje malowniczym tarasem odseparowanym od tłumu ulicznego, wyposażonym w murowanego grilla, który pozwala na zorganizowanie kameralnej imprezy.

Jeżeli nie czuje się przesytu wystroju rybackiego to wystój lokalu potrafi zachwycić, co potwierdza wyróżnienie przez tygodnik Newsweek (kat: Wystrój wnętrz). Restauracja czynna cały rok. Należ tekże wspomnieć iz w całym lokalu możemy się podłączyć do hot spota. W ofercie nie tylko na dania rybne, mięsne, ale również kawa i desery serwowane w oranżerii. Potrawy przyciągają smakiem i aromatem. Fiszeria jednak jak większość helskich lokali próbuje w każdym pomieszczeniu upchnąć jak największą ilość stolików, co znacząco obniża komfort.

Powrót do działu gastronomia

Skomentuj

Komentarze:

Restauracja to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą: a) dobrze zjeść, wręcz delektować się daniami; b) spędzić czas w eleganckim miejscu na poziomie niż w stołówce... c) spotkać adekwatną obsługę do miejsca, kontaktową i rzeczową! Co rzadko zdarza się na półwyspie!! Co do jedzenia! Polecam, zwłaszcza tatar z łososia i łososia w sosie pieprzowym!! REWELACJA!! Szkoda, że urlopy są tak krótkie, a czas do następnych wakacji płynie tak wolno... pozdrowienia dla właścicieli i obsługi!! data: 2010-02-01 22:45:00
dlamparska
do góry